Hemžení 2003

HEMŽENÍ

Hemžení 2003

Datum konání:

   12. - 14. 9. 2003

   Tento ročník Hemžení přinesl zbrusu novou vlajku. Velká bývá umístěna na hlavním stožáru, menší bývají v sobotu odpoledne u každé atrakce.

.jpg
nová vlajka

Pátek

   Páteční večer tradičně patřil kulturní produkci, po které jsme se uložili ke spánku, abychom načerpali na hlavní - sobotní den, hodně sil. Domácí se rozešli do svých domovů, přespolní si zalezili do spacáků na půdě skautovny.

.jpg
spaní ve spacáku na půdě

Sobota

   Sobotní dopoledne jsme strávili ve školní tělocičně.

.jpg
herní dopoledne

   Odpoledne byly připraveny na louce u skautovny nejrůznější atrakce prověřující naše duševní i tělesné schopnosti a dovednosti. Vše bylo potřeba důkladně připravit, a tak vám také ukážeme, jak na to šel realizační tým:

.jpg
organizační pokyny

.jpg
zkouška atrakce velkými

.jpg
zkouška atrakce malými

   Všechy atrakce se podařilo včas postavit a připravit, čekaly na nás zasloužené sladké i nesladké odměny,

.jpg

.jpg

... a tak jsme na to mohli jít i my ostatní.

.jpg
housenka

.jpg
kostky

.jpg
puzzle

.jpg
hod na kozu

.jpg
člověče nezlob se

.jpg
trocha hazardu

.jpg
strašidelný hrad

.jpg
račí zkouška

.jpg
leze nebo spí?

.jpg
slalom

.jpg
atrakce spíše pro tatínky

.jpg
věž z kostek

Dobrovolné vstupné:

   Opět se vybíralo dobrovolné vstupné, které mělo být opět použito pro hrocha Slávka z pražské ZOO.

   Objevil se však někdo, kdo naši finanční pomoc potřeboval více než Slávek. Vybrané finanční prostředky jsme se rozhodli darovat Lukášovi z Toušic, s vrozeným Moebiovým syndromem. Tato velmi vzácná nemoc se projevuje ochrnutím obličeje a jeho nepohyblivostí.

   Léčení této nemoci v Kanadě je dost nákladné. Stojí přes 3 miliony korun. Od prosince 2003 do ledna 2004 jsme vybírali peníze, které jsme přidali k dobrovolnému vstupnému z Hemžení, a celkovou částku 6.956,-Kč jsme věnovali na účet pro Lukáše. Koncem ledna jste možná i vy v rádiu či v televizi zaslechli informaci, že se podařilo na pobyt a léčbu v Kanadě sehnat všechny potřebné finance. Jsme velice rádi, že jsme drobným dílem přispěli i my. Dětský úsměv, který mu byl bez operace odepřen, nám bude odměnou.