Hemžení 2012

HEMŽENÍ

Hemžení 2012

Datum konání:

   14. - 16. 9. 2012

Pátek

   Stejně jako každý rok, i letos odstartovalo Hemžení (tentokrát už třinácté v pořadí) v pátek odpoledne. Hroch nás všechny, kdo jsme přišli, uvítal, stručně shrnul, co se bude následující víkend dít a pak už mohla vlajka s logem Hemžení vystoupat vzhůru po stožáru až na jeho vrcholek, odkud celý víkend dohlížela na úspěšný průběh.

   První na programu se objevily loutkové pohádky pro nejmenší. Vyprávěl je kašpárek a loutkově ztvárnil dívčí oddíl Veverky.

   Po maličké přestávce na občerstvení a proběhnutí, přišla na řadu druhá loutková pohádka O zatoulané princezně.

   Večer tradičně patřil koncertu bluegrassové kapely WYRTON.

Sobota

   Na sobotní dopoledne byla připravena ukázka práce policejního psa.

   Odpoledne bylo pro menší i větší děti připraveno přes 50 atrakcí, kde si mohli všichni prověřit svoje schopnosti a dovednosti, nebo ukázat svoji odvahu. Z mnoha připravených atrakcí jmenujme tajemný Strašidelný hrad, Lezeckou stěnu, záludný Spacákolez,

   Večer se pro všechny zájemnce konal country bál, na kterém hrála kapela TORNÁDO.

Dobrovolné vstupné

   Dobrovolné vstupné letos poputuje pro FOKUS MLADÁ BOLESLAV - Sdružení pro duševně nemocné, středisko Kolín. Toto středisko na místě nabídlo během odpoledne prodej svých výrobků, předvedlo ukázku pletení košíků, drátkování a výstavu obrazů Davida K.

   Číslo konta pro zasílání finančních příspěvků: 2277568001/5500. Více informací na stránkách sdružení www.fokus-mb.cz.

   Díky návštěvníkům letošního ročníku se povedlo vybrat neuvěřitelných 6.162 Kč, které byly 18.9. předány sdružení FOKUS. Všem, kteří přispěli, děkujeme.