Hemžení 2009

HEMŽENÍ

Hemžení 2009

Datum konání:

   11. - 13. 9. 2009

Pátek

   Stalo se již pravidlem, že v pátek se u skautovny konají divadelní nebo filmová představení a koncerty.
   Tento rok nám kamarádi z Ratboře předvedli svoje pojetí hry Fr. Ringo Čecha Dívčí válka a pak koncertovaly skupiny Zavětrem a Wyrton.

Sobota

   V sobotu dopoledne se k nám po dvou letech vrátili policisté z Městské policie hlavního města Prahy se svým dopravním hřištěm. Nejprve bylo nutné vyplnit test z pravidel silničního provozu a pak svoje vědomosti potvrdit praktickou zkouškou na kolech. A samozřejmě s helmou.

   Sobotní odpoledne jako vždy patřilo atrakcím. Vše bylo potřeba pečlivě přichystat, tak se pojďte podívat, jak to těsně před "vypuknutím" vypadalo.


Holky sepisovaly aktuální seznam atrakcí


Markét a Hroch dolaďovali poslední detaily


Odměny již čekaly


v obou okýnkách

   Teď by se slušelo ukázat, jak si všichni užívali atrakcí. Bohužel mi došly obě baterky do foťáku (ó jaká nezodpovědnost...), takže si budeme muset počkat, až se ke mně dostanou profi fotky od Martiny Susmilichové.

   Večer se pak konal countrybál, na kterém zahrála skupina Tornádo. Během country bálu proběhlo krátké divadelní představení Umělecké školy Praha nazvané Přátelé

   Už od pátku jsme si mohli ve skautovně prohlédnout další fotografie z cest Matyho, a to nejen po České republice.

   Zde si můžete prohlédnout video z Hemžení 2009.

Dobrovolné vstupné:

   Jako každý rok se vybíralo vstupné, které se poté věnovalo na bohulibé účely. Letos pro Kojenecký ústav v Kolíně, který se stará o miminka od jejich narození do jednoho roku, výjimečne do tří let.

   Podařilo se vybrat 6.231 Kč a spousta hraček, oblečení, kosmetiky a dalších věcí. Za všechny dary moc děkujeme. Pokud by jste chtěli dále pokračovat v jakékoliv pomoci dětem od 0 do 3 let z Kojeneckého ústavu Kolín, rádi uvítají finanční i jiné dary. Info: 321 722 552, Konto:KB Kolín: 11935-151/0100.


Vybrané penízky,


kosmetika, hračky, oblečení, apod.