Hemžení 2008

HEMŽENÍ

Hemžení 2008

Datum konání:

   12. - 14. 9. 2008

Přípravy

   Ke každému Hemžení patří také velké přípravy. Ačkoli to tak nemusí vypadat, pracujeme na nich po celý rok. Celý rok se kolem sebe pečlivě díváme a hledáme náměty na nové a nové atrakce. Starší osvědčené zase potřebují údržbu. Takže se během několika víkendů sejdeme, kontrolujeme, opravujeme, vytváříme a nesmí chybět ani legrace. Bez ní by to při přípravách nešlo.


...natíráme...


...a natíráme...


Kontrola... v pořádku

Pátek

   Největší změnou tohoto ročníku bylo, že jsme měli "odloučené pracoviště" na nádraží Českých drah. Ve spolupráci s ČD jsme připravili několik dětských filmových představení v Kinematovlaku. K dispozici bylo 60 míst v klimatizovaném vlaku. Na programu byly pohádky a pohádkové příběhy jako Pan Včelka, Krteček, Pat a Mat, Princezna na hrášku, Včelka Mája.


Kinematovlak je připraven


a čeká


na návštěvníky

   Před kinematovlakem divadelní soubor ZUŠ z Prahy zahrál divadelní představení Zakletá Ela.
Sobota

   V sobotu dopoledne pokračovalo promítání v kinematovlaku.
Sobota odpoledne

   Odpoledne se program přesunul ke skautovně, kde byla již tradičně připravena spousta soutěží, ale i odměn.
   Zájemci si mohli odnést tričko s logem Hemžení.   Večer už ovšem patřil dospělým, pro které na country bálu hrála skupina NE NIC MOC.

   Ve skautovně také od pátku do soboty probíhala výstava Matyho fotografií a kreseb nazvaná "Zážitky z cest".

Dobrovolné vstupné:

   Kolínský psí útulek byl již několikrát tím, komu jsme přispívali penězi, které jsme na Hemžení vybrali. I letos jsme s nimi domluvili spolupráci a naši podporu.
   Tento rok se nám podařilo pro ně vybrat 4.915 Kč. Za vybrané penízky útulek nakoupil pro pejsky misky a plno jídla do nich. Jsme moc rádi za Vaše štědré dary a všem účastníkům děkujeme. Pokud byste chtěli dále pokračovat v jakékoliv pomoci psím kamarádům z Kolína, rádi uvítají finanční i jiné dary.


Kasička u kinematovlaku


Kasička u skautovny